Ціна: від 174.23 грн. за 1 тис.шт.

Даний товар має кілька характеристик, які впливають на його ціну.

Перейти до вибору товару

Ціна вказана з урахуванням ПДВ і не є остаточною. Для оптових покупців, дистриб'юторів, регіональних представників діє гнучка система знижок. Детальніше...

Прайс-лист по характеристикам товару

Ще

Опис товару

Кутник захисний пластиковий служить для запобігання заминання виробів від вминання натягиваемой стрічкою, а також для захисту самої стрічки від ушкоджень вантажем, що мають гострі або зазубрені краю.

Пластикові захисні куточки призначені для збереження форми сгруппированного вантажу, що складається з великого числа коробок або ящиків. Захисні куточки забезпечені спеціальним поглибленням, у межах якого стрічка має можливість соватися при транспортуванні. Чим менше зазорів - тим менше шансів стрічці перетертися і лопнути. Особливо це має значення при далеких транспортуваннях. Жорсткість куточка дозволяє розподіляти тиск стрічки по своїй поверхні і не дає їй з коробки або ящика.

Щоб надійно упакувати вантаж, запобігти його деформацію і перетирання стрічки при транспортуванні, пропонуємо купити захисні куточки для пакувальних стрічок різних типорозмірів.