Ціна: від 123.26 грн. за 1 тис.шт.

Даний товар має кілька характеристик, які впливають на його ціну.

Перейти до вибору товару

Ціна вказана з урахуванням ПДВ і не є остаточною. Для оптових покупців, дистриб'юторів, регіональних представників діє гнучка система знижок. Детальніше...

Прайс-лист по характеристикам товару

Ще

Опис товару

Металева скріпа (скоба, гільза, зажим) застосовується для скріплення кінців поліпропіленової стрічки. Її виготовляють з м'якої сталі і надають напівзакриту форму.

При затиску скоба згинається одночасно зі стрічкою в різних площинах, багаторазово збільшуючи коефіцієнт тертя, що дозволяє витримувати значні розтяжні зусилля в стрічці. На поверхні скріпи робляться спеціальні насічки (пухирці), метою яких є підсилити замок скрепа-стрічка. Якщо обладнання та матеріали підібрані правильно, міцність вузла скріплення може досягати 80% від міцності стрічки.

Скоба для стрічки пп може бути покрита антикорозійним складом, в такому випадку вона малопідвладна впливу вологи і не залишає слідів іржі на упаковці.

Скрепа для ПП-стрічки може фіксуватися за допомогою ручного інструменту - кліщів або комбінованих пристроїв, сімейства МУЛ при цьому типорозмір скоби повинен відповідати ширині стреппінг-стрічки.

Скрепа для стрічки поліпропіленової це надійне статичне фіксування упаковки, що перешкоджає зсуву і деформації вантажу в процесі транспортування.

Приклад обтиску металевої скріпою

Приклад обтиску металевої скріпою

ІВК Техніка є виробником металевих скоб. Виробництво дозволяє виготовляти скріпи з металу товщиною 0,4-0,6 мм, ширина скоби від 10 до 16 мм.

Купити металеву скобу ви можете в будь-якому з наших представництв. Можлива доставка в будь-яку точку України зручною для вас службою.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Модель Скріпа СП 10-28 Скріпа СП 12-28 Скріпа СП 12-32 Скріпа СП 16-28 Скріпа СП 16-28
Ширина, мм 10 12 12 16 16
Довжина, мм 28 28 32 28 32
Ширина використовуваної стрічки, мм 9 12 12 16 16
Специфіка         Для МУЛ-342