Ціна: від 37.89 грн. за 1 рул.

Даний товар має кілька характеристик, які впливають на його ціну.

Перейти до вибору товару

Ціна вказана з урахуванням ПДВ і не є остаточною. Для оптових покупців, дистриб'юторів, регіональних представників діє гнучка система знижок. Детальніше...

Прайс-лист по характеристикам товару

Ще

Опис товару

Технічна стретч плівка (палетна плівка) - це матеріал, найчастіше використовується для упаковки товарів на піддонах або палетах. Її застосування актуально в різних промислових галузях. Характеристики стретчу такі, що після розтягнення він прагне повернутися в початкове положення, а також володіє помірною адгезией. Отже, обмотаний вантаж щільно притиснутий, завдяки рудиментарному залишку, що дає додаткові гарантії безпеки під час транспортування до точки призначення.

Технічний стретч стійкий до теплового, газового і механічного впливу. Прозорість дозволяє персоналу легко ідентифікувати вже укомплектований товар на складі або експедитору на борту транспортного засобу.

Стретч стійкий до проколу Використання палетайзера для обмотки стретчем Використання ручного розмотувальника стрейча

 

Виробництво стретчу Продукція в стрейчі на палетах Приклад упаковки бочок стрейч-плівкою Приклад стретчування вантажу плівкою


Перш ніж купити стретч переконайтеся, що він володіє всіма необхідними для вас характеристиками. А саме - визначте необхідний поріг фіксації плівкою різних за тяжкостю вантажів.

Товщина
(мкм)
Застосування
12 - 17 застосовується для комплектації невеликих товарів в середній вазі
20 - 23 застосовується для комплектації вантажу, що має гострі кути
23 - 24 застосовується для комплектації надважкого, в тому числі і будівельного вантажу


За призначенням стрейч-плівка буває:

  • машинна — використовується на великих виробництвах для обгортання продукції на піддонах палетайзерами. Відрізняється великою довжиною намотування рулону;
  • ручна — в легких рулонах різної довжини і ширини, які зручно розмотувати вручну або за допомогою диспенсора. Підходить для невеликих підприємств, де товари упаковуються одинично або невеликим групами.

 

ВТОРИННИЙ СТРЕТЧ

Технічна стретч-плівка з вторинної сировини - володіє рівно такими ж характеристиками міцності: стійкістю до проколу і розриву! Поступається тільки по прозорості, має легкий металевий відтінок.

Відмінністю у технології виготовлення є використання вторинної сировини, отриманої шляхом переробки з відходів основного виробництва. Причому відсоток вторинки не перевищує 50%, а основні крайні шари стретча виконані з первинної сировини. Дана схема використання сировинних матеріалів дозволяє отримати "вторинний" стрейч, що відповідає всім стандартам, проте значно дешевше.

Ціна вторинної стрейч-плівки менше на 20 - 25%.

Вторинний стрейч

Відмінності вторинного і первинного стретча за кольором

Як виглядає вторинний стретч


Власні виробничі потужності з виготовлення палетної стретч плівки дозволяють нам запропонувати своїм клієнтам будь-які її типорозміри, в необхідній якості і кількості.

Отримати додаткову інформацію, якої ви не знайшли в представленій нижче таблиці характеристик, а також дізнатися, що потрібно для того щоб купити стретч на нашому сайті, ви зможете залишивши запит про товар менеджеру, заповнивши всі необхідні поля у вікні заявки і вказавши зворотні реквізити.
 

Для того, щоб купити стретч - відправте запит нашому менеджеру або зв'яжіться з нами по телефону

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Спосіб застосування Ручний Машинний
Товщина, мкм 12, 15, 17, 20, 23 17, 20, 23
Ширина, мм 100, 125, 250, 500 250, 500
Довжина в рулоні, м 50-300 1350, 1500, 1800, 2000
Розтягнення, % 100 100-250
Колір Прозорий або чорний Прозорий або чорний

Крім стандартної ширини 500 мм, для кожної товщини здійснюємо продаж стретчу шириною 100 мм, 125 мм і 300 мм. Покупка стретча здійснюється за попереднім замовленням. Порізка виконутєься швидко і якісно. Намотування на рулони робимо відповідно до ваших вимог. Якщо Вам необхідно купити стретч оптом у Дніпрі, Запоріжжі, Київі, Кропивницькому, Львові, Одесі, Сумах, Харкові, Херсоні - зателефонуйте нам і Вас з'єднають з бренд-менеджером, який допоможе Вам в оформленні замовлення.

Тому закликаємо вас не відгукуватися на аматорські оголошення перекупників, подібно: «Продам стретч недорого!», а звертатися лише до авторизованих представників або до виробника безпосередньо.

Головною вимогою в питанні упаковки має бути якість і ціна. З урахуванням саме цих критеріїв ми пропонуємо продукцію власного виробництва. Ту, яка не проходить через третіх осіб, додаючи в ціні і ту, в якості якої ми особисто впевнені. Купуючи стретч у нас, у Києві чи іншому місті України, ви самі визначаєте колір, довжину та інші якісні показники замовлених рулонів.

 

Приклад пакування машинним стретчем з використанням палетайзера