Про фірму

Teknika GROUP

Шановні добродії!

TEKNIKA GROUP - група виробничих і торгівельних компаній, утворених навколо харківської Інженерно-Виробничої Компанії "Техніка" - була заснована в 1987 році й на сьогоднішній день є одним з провідних на Україні постачальників пакувальних матеріалів і обладнання. Список наших клієнтів включає, як найбільші підприємства України, що вимагають від нас регулярного великотоннажного постачання високоякісної продукції, так і представників середнього й малого бізнесу, що цінують нас за постійну наявність на складах різноманітного асортименту товарів і нашу здатність запропонувати економічне й комплексне вирішення проблем пакування.

Виробничі підприємства, що входять до складу TEKNIKA GROUP, забезпечують відмінне співвідношення ЦІНА-ЯКІСТЬ по всіх групах товарів і здатність швидко реагувати на потреби клієнтів.
 

Поліпропіленові пакувальні стрічки нашого виробництва протягом останніх років стабільно займають значний сегмент ринку пластикових пакувальних стрічок України. Сучасне устаткування дозволяє робити різні типорозміри пакувальних стрічок для різних груп споживачів і товарів.

TEKNIKA GROUP є єдиним в Україні виробником  харчової плівки-стретч і термозбігової плівки на основі ПВХ. Ви щодня зустрічаєте наші плівки в провідних супермаркетах і підприємствах громадського харчування по всій території країни. Не уступаючи провідним виробникам світу по якості плівок, наш завод пакувальних матеріалів пропонує агресивні ціни й швидкі безперебійні поставки. Вся наша продукція сертифікована й призначена для контакту з харчовими продуктами, що підтверджено висновком Державної санітарно-гігієнічної експертизи.

Оригінальні стрічкообв’язуючі пристрої сімейства "МУЛ", що випускаються нами з 1988 року, одержали визнання й постачаються більш ніж в 30 країнах світу, включаючи країни СНД, ЄС, США й Канаду. Пристрої застосовуються при пакуванні всіх типів вантажів сталевими, поліпропіленовими, ПЕТ і кордовими стрічками.

"Atlas" - торгова марка, під якою TEKNIKA GROUP випускає клейку стрічку - скотч.
 

Всі пропоновані товари ми готові доставити споживачеві в будь-яку місце України власним транспортом з наших складів у Дніпрі, Запоріжжі, Київі, Кропивницькому, Львові, Одесі, Сумах, Харкові, Херсоні.

На все устаткування та інструменти наша компанія надає гарантійне й післягарантійне обслуговування. Всі пакувальні процеси, укомплектовані нашим устаткуванням забезпечуються видатковими матеріалами.
 

ТОВ фірма "ІВК Техніка" стала членом міжнародної асоціації American Chamber of Commerce. Це міжнародно орієнтована бізнес спільнота, члени якої є найбільшими інвесторами, транснаціональними холдингами. Будучи неурядової і некомерційною організацією, фінансується виключно за рахунок коштів учасників, а діяльність спрямована на проведення економічних реформ, розвиток ділового середовища на основі справедливості і прозорості, в т.ч. на території України.

Сертифікат American Chamber of Commerce


Ми запрошуємо вас до довгострокової й плідної співпраці!


З повагою,
генеральний директор ТОВ фірма "IВК Техніка"

Нємцев Роман Генадійович