Пакування технічною плівкою

Швидкий і зручний варіант зберегти при транспортуванні будь-який вид товарів - хімічні речовини, продуктову групу, обладнання та предмети побуту - це плівка для упаковки вантажів.

Плівка стретч технічна

Плівка стретч технічна

Служить для захисту товарів від пилу й бруду, а також скріплення вантажів на піддонах при складуванні й під час транспортування. Наша стретч плівка характеризується високим ступенем прозорості й надійності.

Повітряно-пухирчата плівка

Повітряно-пухирчата плівка

Матеріал, унікальні характеристики якого найчастіше застосовуються при упаковці крихких товарів, з метою їх зберігання при транспортуванні. Плівка амортизує удари і зменшує вібрацію під час тривалих перевезень.

Пінополіетилен ІЗОЛОН

Пінополіетилен ІЗОЛОН

Пінополіетилен IZOLON - універсальний матеріал, один з небагатьох, що поєднуює в собі властивості звуко-, тепло- і гідроізоляції. Даний матеріал не шкідливий і не містить токсичних елементів - його застосування дозволене навіть в харчовій промисловості, тобто допускається безпосередній контакт з продуктами харчування.

Палетообмотувачі, пакувальники багажу, ручний інструмент для пакування стрейчем

Палетообмотувачі, пакувальники багажу, ручний інструмент для пакування стрейчем

Обладнання та інструмент, який дозволяє надійно обгорнути стретч-плівкою великі обсяги товару, розміщеного на піддонах і на палетах. Завдяки палетайзерам, процес упаковки стає повністю автоматизований і проходить дуже швидко.

Виробники упаковки пропонують різні варіанти плівок: технічну прозору чи кольрову стретч плівку різної щільності, пухирчату, харчову.

Пакувальна плівка - рішення для бізнесу

В асортименті ІВК Техніка - виробника та імпортера пакувальних матеріалів - представлена технічна плівка для упаковки:

  • пухирчаста - завдяки технології виробництва, ідеально підходить для транспортування крихких товарів;
  • стретч (палетна) - матеріал товщиною 17-23 мкм використовується для упаковки товарів на піддонах. Завдяки еластичності і помірною адгезії стретч-плівки, вантаж надійно притиснутий до палети.

Пакувальна плівка від ІВК Техніка

Наше виробництво оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє нам виготовляти високоякісну продукцію в будь-яких кількостях з невисокою собівартістю. Крім продукції стандартних типорозмірів, ми виробляємо плівку шириною 100, 125 або 300 мм.

Бажаєте купити плівку для пакування оптом чи великим оптом? Зв'яжіться з менеджером або заповніть заявку онлайн. Ми оперативно зберемо замовлення і доставимо продукцію на склад в Харків, Київ, Одесу, Дніпропетровськ, Кіровоград, Херсон, Суми, Запоріжжя або Львів. Наша ціна приємно здивує вас.