Пакування в харчову плівку, обладнання харчової промисловості

Плівка харчова ПВХ

Плівка харчова ПВХ

Застосовується для упаковки харчових продуктів: хлібобулочних і кондитерських виробів, напівфабрикатів, м'яса, риби, сиру і тому подібне.

Устаткування для пакування в харчову плівку

Устаткування для пакування в харчову плівку

Харчова плівка застосовується для упаковки продуктів, хлібобулочних і кондитерських виробів, напівфабрикатів, м'яса, риби, сиру. Така харчова упаковка (поліетиленова упаковка) істотно збільшує термін зберігання продуктів, а гнучкі пакувальні матеріали дозволяють зберігати їх товарний вигляд.

Слайсери, м'ясорубки

Слайсери, м'ясорубки

Спеціалізоване обладнання, що використовується в супермаркетах, місцях громадського харчування, при виробництві ковбас і сирів.

Пакування продуктів харчування в харчову плівку - сучасний і швидкий спосіб, що забезпечує свіжість і привабливий зовнішній вигляд товарів. Харчова стрейч-плівка використовується в якості одноразової упаковки продуктів з малим терміном придатності. Даний матеріал збільшує термін зберігання хлібобулочних виробів, напівфабрикатів, риби, сиру, м'яса і м'ясних нарізок, а також

  • запобігає засиханню і обвітрюванню;
  • зберігає товарний вигляд продуктів, робить їх більш привабливими;
  • запобігає проникненню сторонніх запахів;
  • захищає товари від пошкоджень.

Пакування в харчову плівку можливе як на тарілко-піддонах, так і без них.


Переваги харчових плівок

  • низька ціна;
  • герметичність - завдяки високому міжшаровому зчепленню плівка не розмотується;
  • мала вага - що важливо при транспортуванні;
  • газо- і вологонепроникна;
  • висока міцність на розрив і прокол;
  • безпечна для здоров'я.

 

Виробництво харчової плівки

 

Харчова плівка виготовляється з багатошарових та одношарових комбінованих ПВХ, поліетиленових та інших плівок методом лиття із застосуванням високого тиску, пресування, пневмо-, видувного або вакуумного формування. Комбінація вихідних матеріалів залежить від призначення пакувального матеріалу.

Власне виробництво харчових плівок - гарантія якості!

Виробники харчових плівок зобов'язані стежити за якістю сировини і дотримуватися технології процесу виготовлення, адже даний матеріал безпосередньо контактує з продуктами харчування.

ІВК Техніка гарантує високу якість харчової плівки, яка відповідає сучасним технічним і санітарним нормам. Наші клієнти отримують надійний і безпечний пакувальний матеріал.

Пропонуємо купити харчову плівку оптом і в роздріб зі складів у Києві, Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську, Одесі, Львові, Херсоні, Кіровограді чи Сумах. Замовляйте продукцію по телефону або через онлайн-форму.