Ваговимірювальне обладнання

Ваговимірювальні системи - це пристрої і прилади, призначені для вимірювання маси різних предметів. Ваговимірювальне обладнання - один з найважливіших елементів системи в складській логістиці, торгівлі.

Ваги електронні

Ваги електронні

Високоточні електронні ваги мають великий набір функцій, полегшують роботу при зважуванні. Обладнані 16-розрядними індикаторами, обчислювачами ваги та ціни, функціями установки нуля та обліку маси тари. Живлення може здійснюватися, як від мережі 220В/50Гц, так і від вбудованого акумулятора.

Тензодатчики

Тензодатчики

Застосовуються в ваговимірювальнму устаткуванні, в якості датчика ваги.

Сучасні ваговимірювальні прилади - це електронні ваги, які значно спрощують процес зважування. Вони оснащені додатковими функціями - автоматично визначають вагу і обчислюють ціну, враховують масу тари, скидають показання до нуля і т.п.

За вантажопідйомними здібностями та областю застосування вагове обладнання ділять на ваги:

  • лабораторні - для зважування невеликих мас з високою точністю;
  • промислові - використовуються на виробництві, в транспортних компаніях, сільгосппідприємствах, металобазах, в оптовій торгівлі - там, де необхідно зважити великогабаритні вантажі вагою від 60 кг до 15 тон. У цю категорію входять товарні, платформні, балкові, палетні, кранові пристрої;
  • для роздрібної торгівлі - настільні прилади, використовують в торгових залах магазинів, на дрібнооптових складах. Застосовуються для зважування продуктів харчування, сипучих речовин масою до 30 кг;
  • спеціальні - це пристосування, які використовуються в конкретних областях для визначення маси автомобілів, тварин, в медицині.

 

Ваговимірювальне обладнання від ІВК Техніка: якість від виробника без переплат

 

На нашому сайті представлені високоточні ваговимірювальні прилади, які оптимізують і спростять роботу вашого складу, магазину чи торгової точки, стануть надійною підмогою в логістиці.

Ми пропонуємо купити тільки сертифіковані пристрої, якість яких гарантовано виробником. Наші ціни на ваги різного класу - найкращі в Україні, томущо ми не працюємо з посередниками.

Щоб замовити і купити ваговимірювальну техніку, зв'яжіться з менеджером онлайн або по телефону. Ми оперативно і безкоштовно доставимо замовлення на будь-який наш склад у Харків, Кіровоград, Запоріжжя, Суми, Київ, Дніпропетровськ, Одесу, Херсон або Львів.