(050) 402-26-21
Мова сайту
1

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Якісний сервіс пакувального обладнання
2

АКЦІЇ та НОВИНКИ

Товари за зниженими цінами, спецпропозиції

Пакувальне обладнання та матеріали

ТОВ фірма "ІВК ТЕХНІКА"

Teknika GROUP - один з лідерів виробництва пакувальних матеріалів в Україні

Виробництво будь-якого товару заздалегідь передбачає необхідність в упаковці, яка зберігає його властивості при транспортуванні та подальшому зберіганні, значно подовжує термін придатності, створює привабливий зовнішній вигляд.

Teknika GROUP пропонує все необхідне для упаковки товарів:

  • пакувальні матеріали - стрічки і ремені для обв'язки, вакуумні пакети, харчову, технічну, повітряно-пупирчатая і ПХВ-плівки, скотч, тефлонові тканини;

  • профільне обладнання - автомати та інструменти для обв'язки стрічками, запаювання, термоусадочне і вакуумформувальне обладнання.

Ми займаємося виготовленням упаковки з 1987 року, в т.ч. під замовлення. За цей час ми стали найбільшим виробником у своєму сегменті. Щодня ви зустрічаєте нашу продукцію в супермаркетах та закладах громадського харчування по всій території України. Серед наших клієнтів як великі підприємства, що замовляють стрічки, плівки та скотч тоннами, так і представники малого та середнього бізнесу.

Сучасні виробничі лінії та використання високих технологій дозволяють нам випускати товар дуже високої якості. Ми постійно розширюємо межі ринку дистрибуції завдяки багаторічному досвіду роботи, як виробника пакувальних матеріалів багатошарового спектру застосування. Не поступаючись за якістю продукції світовим виробникам, наш завод пакувальних матеріалів пропонує безперебійні поставки та конкурентоспроможні ціни. Наша продукція сертифікована і відповідає вимогам сучасного пакувального обладнання.

Ми пропонуємо клієнтам купити упаковку, витратні матеріали, обладнання та інструмент великим або дрібним оптом від виробника за кращою в Україні ціною.

Для вас працюють кваліфіковані фахівці, готові в будь-який момент допомогти з вибором оптимального варіанту упаковки.

Telegram Viber messenger