Ціну уточнюйте у менеджера

Надішліть нам запит по даному товару і ми з Вами зв'яжемося для узгодження ціни і умов доставки

Для оптових покупців, дистриб'юторів, регіональних представників діє гнучка система знижок. Детальніше...

Опис товару

Пропонуємо купити вакуумні пакети, призначені для харчових продуктів саме в нашій компанії. Вони виготовлені з високоякісної ПА / ПЕ (поліамід-поліетилен) плівки виробництва Німеччини, яка, на відміну від дешевих аналогів сумнівних виробників, абсолютно безпечна, використовується по всьому світу і займає одне з лідируючих місць за своїми якісними показниками.

У разі виникнення складної економічної ситуації або для її попередження кожне виробниче або продовольче підприємство має прийняти всі необхідні заходи для максимальної економії коштів. Використання вакуумного пакетування спрощує транспортування продуктів в точки їх реалізації, економить місце в складських приміщеннях або холодильних кімнатах. Вакуумні пакети для продуктів зберігають свіжість і подовжують термін зберігання майже до трьох місяців, а при заморожуванні аж до року. Як приклад можна привести супермаркети, які купують пакети для вакуумного пакування продовольчих товарів, подвоюючи терміни для "скоропорту".

Приклад упаковки у вакуумні пакети

Приклад упаковки у вакуумні пакети

 

Овочі в вакуумних пакетах

М'ясо з сиром - готова страва в вакуумному пакеті

Фiле ласося у вакуумному пакеті

Шинка - вакуумна упаковка

 

Купити вакуумні пакети для упаковки продуктів просто. Ви можете оформити заявку через інтернет-магазин компанії або зателефонувати за вказаним номером, де грамотні фахівці проконсультують Вас і допоможуть у формуванні замовлення, надавши всі необхідні реквізити для покупки вакуумних пакетів. Доставка вашого замовлення здійснюється фірмою по всій території України.
 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Типоразмiри вакуумних пакетiв

Також виготовлення продукції можливе за індивідуальними розмірами. У тому випадку, якщо ви не знайшли підходящих технічних характеристик в нашій таблиці, ми зможемо прийняти приватне замовлення і виконати нестандартну упаковку по ваші вимогам.

Поряд зі стандартними рішеннями по оформленню: металізацією і червоною клітинкою, ми пропонуємо і інші варіанти. Для розуміння, металізована упаковка, як правило, застосовується для більш тривалого зберігання і привабливого вигляду морепродуктів (свіжої, солоної і копченої риби), складаючи блискучий фон. Червона клітка наноситься на тильну сторону упаковки в тих же цілях: відтінити продукт і надати йому більш привабливого вигляду.  

Якщо жоден з цих варіантів вам не підходить, ми виконуємо замовлення по вашому унікальному ескізу. Це може бути напис, орнамент, геометрія чи будь-яке інше зображення.

Оформити замовлення можна на нашому сайті або по телефону. Ваші пакети можуть бути безкоштовно доставлені в одну з наших філій у Кіровоград, Львів, Суми, Київ, Одесу, Херсон, Запоріжжя, Дніпропетровськ чи Харків. По всій Україні відправляємо службами доставки.
 

Виробництво вакуумних пакетів на фірмовому Італійському обладнанні ELBA