Ціна: від 318.75 грн. за 1 тис.шт.

Даний товар має кілька характеристик, які впливають на його ціну.

Перейти до вибору товару

Ціна вказана з урахуванням ПДВ і не є остаточною. Для оптових покупців, дистриб'юторів, регіональних представників діє гнучка система знижок. Детальніше...

Прайс-лист по характеристикам товару

Ще

Опис товару

Під час зберігання і перевезення таких товарів, як упакований ліс, пиломатеріали або металеві деталі, може виникнути необхідність підтягнути пакувальну стрічку, щоб відновити первинну міцність затягування. Вона слабшає через утряску або усушку перевезеного вантажу, або коли порушується геометрія упаковки. Для закріплення стрічки на подібного роду вантажах використовувати скріпи недоцільно - вони утворюють нероз'ємний замок, і підтягнути стрічку неможливо.

У такому випадку використовується пряжка - варіаційний замок для фіксації поліпропіленової стрічки. Вона надійно фіксує стрічку, при цьому дозволяючи регулювати ступінь її натягу, навіть через деякий часу.

Пряжка для бандажної (стреппінг) стрічки виготовляються із сталі або пластика. Сталь забезпечує ковзання стрічки і застосовується для упаковки важких вантажів. Пластик використовують при транспортуванні і зберіганні товарів невеликої та середньої маси. Вибір матеріалу залежить від характеру товару і його ваги. Розмір пряжки повинен відповідати типорозміру стрічки.

Конструкція пряжки для поліпропіленової стрічки забезпечує її самофіксацію і надійне утримування кінців. Ще одна перевага - для з'єднання кінців стрічки не потрібен спеціальний інструмент, достатньо тільки натягувача.

Як правильно заправити стрічку в проволочну пряжку

Як заправити стрічку в проволочну пряжку
 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Модель Пряжка дротова
Матеріал Сталь
Ширина, мм 13, 16, 19
Зусилля розриву, макс. кг 200
Інструмент Р-173, Р-180, МУЛ-320, B-310/330
Аналог Пряжка пластикова

Приклад кріплення п/п стрічки пряжкою за допомогою інструменту LJ-330