Обв'язка вантажів

Стрічка поліпропіленова, інструменти, обладнання

Стрічка поліпропіленова, інструменти, обладнання

Вид стрічок, що часто застосовується для обв'язки товарів на палетах, упаковки вантажу, попередньо обгорненого плівкою. Незамінний при обв'язці коробок, для подальшого їх зберігання та перевезення. Використання п / п стрічок надає продукції привабливий товарний вигляд.

Стрічка металева, інструменти, обладнання

Стрічка металева, інструменти, обладнання

Застосовується в ситуаціях, коли необхідно надійно зафіксувати важкі габаритні вантажі нестандартної форми, з гострими краями (пиломатеріали, арматура, цегла і багато іншого). Стійкі до використання в умовах високих температур. Даний вид стрічки приходить на допомогу в самих екстремальних ситуаціях.

Стрічка поліестерна, інструменти, обладнання

Стрічка поліестерна, інструменти, обладнання

Нове покоління надміцних стрічок, ціна яких є нижчою, ніж вартість металевих стрічок, які є схожим з нею за характеристиками міцності. Підходять для надійної фіксації дуже важких вантажів.

Стрічка кордова, інструменти

Стрічка кордова, інструменти

Стрічки, що володіють високою міцністю, здатні повністю замінити металеві стрічки або транспортувальні ремені, т.к. дешевше їх удвічі. Даний матеріал відмінно підходить для фіксації палет, негабаритних вантажів, упаковки штучних товарів і перевезення довгомірних листових виробів.

Пакувальна стрічка гарантує збереження товару

Обв'язування стрічками використовується для фіксації товару з метою його подальшого транспортування та/або ергономічного зберігання. Популярність стрічки для стягування вантажів пояснюється її економічністю, надійністю і простотою в експлуатації. Фізичні властивості цього пакувального матеріалу дозволяють утримувати вантаж на місці, незважаючи на неминуче виникають під час транспортування навантаження.

Пакувальна стяжна стрічка буває:

  • поліпропіленовою - для упаковки піддонів і палет, коробок, при складуванні та перевезенні;

  • металевою - використовується для стяжки важких об'ємних вантажів;

  • поліестерною - по міцності дорівнює металевої, але в два рази дешевше. Підходить для фіксації багатотоннажних вантажів;

  • кордовою - цей матеріал найчастіше використовується для обв'язки негабаритних предметів, наприклад, верстатів.

Для обв'язки або кріплення різних товарів ми виробляємо стрічки, характеристики міцності яких досягають розривного зусилля в 1100 кг і витримують вагу до 5 тонн.

Для роботи з кожним видом пакувальної стрічки ми пропонуємо купити відповідне обладнання та інструмент для обв'язки. У широкому асортименті пропонуються машинки і промислові пристрої для стяжки стрічкою, а також спеціалізований ручний механічний і електричний інструмент.

Для забезпечення надійного кріплення і виключення можливого пошкодження товару самої стрічкою ми пропонуємо спеціальні аксесуари - пряжки, захисні кутки, скріпи, скоби.

Промисловим підприємствам ми пропонуємо купити пакувальну (обв'язувальну) стрічку великим оптом, а для представників середнього та дрібного бізнесу у нас завжди є вигідні спеціальні пропозиції.