Пакування в термозбігову плівку

Плівка термозбігова ПВХ

Плівка термозбігова ПВХ

Даний вид плівки (на основі ПВХ) є екологічним, завдяки чому активно застосовується при упаковці продуктів харчування, косметологічних засобів та друкованої продукції. Транспортування та продаж кондитерських виробів, напівфабрикатів, сирів, м'яса та парфумерії здійснюється більш зручно і безпечно. Термозбіжний матеріал має високу міцність, повністю повторює контури товару, який обтягує, покращує його зовнішній вигляд.

Поліолефінова термозбігова плівка

Поліолефінова термозбігова плівка

Поліолефін, перевершує ПВХ по міцності, маючи при цьому більший коефіцієнт розтягування. Плівка відмінно підходить для одиничної і групової упаковки, часто замінюючи коробки та ящики. Товари, обтягнуті такою плівкою, виглядають більш привабливо і краще зберігають свої якості.

Обладнання для пакування в термозбігову плівку

Обладнання для пакування в термозбігову плівку

Термозбігова плівка застосовується, як для індивідуального пакування окремих виробів, так і для групового пакування продукції з будь-яких матеріалів і всілякої конфігурації в термозбігову плівку ПВХ напіврукавного типу, з метою створення товарного виду готової продукції. Пакування у термозбігову плівку може служити для заміни картонних та інших ящиків.