Ціна: від 98.00 грн. за 1 тис.шт.

Даний товар має кілька характеристик, які впливають на його ціну.

Перейти до вибору товару

Ціна вказана з урахуванням ПДВ і не є остаточною. Для оптових покупців, дистриб'юторів, регіональних представників діє гнучка система знижок. Детальніше...

Прайс-лист по характеристикам товару

Ще

Опис товару

Пакети Zip-Lock - один з найбільш доступних і простих у використанні способів упаковки, які забезпечують досить хороше збереження товару. Прозорий матеріал пакета дає можливість споживачам побачити продукцію ще до покупки, що для якісного товару має додаткову перевагу. Спеціальна конструкція замку Zip-Lock забезпечує задовільну герметичність і, в той же час, забезпечує, при необхідності, багаторазове використання пакета.

Пакети Zip-Lock 

Оригінальна клямка Zip-Lock останнім часом набула широкого поширення. Популярність замку обумовлена ??його неймовірною практичністю. Zip-Lock ("грiппер") дозволяє закривати пакет практично герметично, причому робити це можна скільки завгодно разів.

Сьогодні пакети Zip-Lock застосовують у найрізноманітніших галузях - в побуті і в промисловості, в науці і в медицині. Виробництво пакетів з застібкою Zip-Lock економічно, а його властивості дозволяють використовувати цей тип застібки дуже і дуже широко. У пакети з замком Zip-Lock упаковують ювелірні вироби, метизи, лікарські препарати, насіння, біжутерію, словом, все, що може висипатися, або те, що необхідно захищати від вологи.

Зазвичай замком Zip-Lock оснащуються досить щільні пакети, виготовлені з поліетилену високого тиску. Тому такий пакет можна використовувати багаторазово. Враховуючи те, що Zip-Lock можна відкривати і закривати десятки разів, на сьогодні це один з найбільш затребуваних типів застібки у світі.

Завжди у продажу пакети стандартних типорозмірів: від 4 х 6 см до 35 х 45 см.
Стандартна товщина пакета - 50 мкм.

Маємо можливість поставляти пакети Zip-Lock з розмірами по вашому замовленню і наносити на пакети флексографічну друк до 4 кольорів.

Усі товари розділу Одноразова упаковка, рукавички