Ціну уточнюйте у менеджера

Надішліть нам запит по даному товару і ми з Вами зв'яжемося для узгодження ціни і умов доставки

Для оптових покупців, дистриб'юторів, регіональних представників діє гнучка система знижок. Детальніше...

Опис товару

Тензометричний (тензорезістивний) датчик - чутливий елемент, який побудований на принципі вимірювання деформації, він перетворює вимірювану величину (силу) в зручний для фіксування, обробки і передачі сигнал. Даний елемент є основою будь-яких електронних ваг: підлогових, кранових, платформних, конвеєрних і т. д.
 

Тензорезистивний датчик ваги: будова та принцип роботи

Тензодатчик - це електричний елемент, опір якого залежить від деформації. На тонку підкладку нанесена решітка з фольги або тонкого дроту. Під впливом сили опір фольги змінюється. Різниця між двома показниками і є величина прикладеного навантаження. Через спеціальну підсистему дані зчитуються для подальшої обробки і виведення на екран.

Для сучасних електронних ваг використовують металеві тензодатчики з алюмінію, легованої або нержавіючої сталі, які сприяють довговічній експлуатації обладнання. Для приладів, призначених для зважування текучих продуктів, риби, використовуються водонепроникні тензодатчики ваги.

Тензорезистори забезпечують бездоганну точність вимірювань. Вони автоматизують і систематизують процес зважування, стійкі до впливу агресивних середовищ.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель CZLA42 CZL-A6  CZL-AS1,  CZL-AS CZLA3F   CZLA6F
Робочий коефіцієнт передачі, мВ/В  2 2  2  3  2
комбінована помилка, % 0,02  0,014  0,02   0,02   0,02
клас захисту IP66  IP66  IP66  IP66  IP66
безопасный безпечний температурний діапазон, 0С  -30…+70 -30…+70  -20…+80  -20…+80  -20…+80
припустиме перевантаження, %  150  150  150  150  150
Матеріал  алюміній  алюміній  нержавіюча сталь  нержавіюча сталь  нержавіюча сталь
Найбільша межа зважування, кг 150, 250, 300, 350, 500, 750  40, 60 1.5, 5, 10, 20т  5, 10т  5 т
Область застосування   Ваги товарні  Ваги товарні Ваги бункерні, кранові ваги, ваги автомобільні (вагонні). Дозатори.  аги платформенні, стрижневі, палетні. Монорейкові ваги. Ваги для зважування тварин. Дозатори     Ваги електронні автомобільні (10т) для зважування авто. Газель (стаціонарно-пересувні ваги, ваги з під'їзними пандусами)


Купити тензодатчики ваги у надійного постачальника

У каталозі ІВК Техніка представлені тензодатчики декількох модифікацій, призначених для використання в різних видах ваг.

Пропонуємо замовити та купити тензорезисторні датчики для електронних ваг за допомогою форми онлайн-заявки або по телефону. Досвідчені консультанти підберуть прилад, який відповідає технічним характеристикам вашого обладнання.

Ми безкоштовно та оперативно доставимо замовлення на будь-який з наших складів в Днепре, Запорожье, Киеве, Кропивницком, Львове, Одессе, Сумах, Харькове, Херсоне.

Усі товари розділу Ваговимірювальне обладнання