Ціна: від 75.52 грн. за 1 кг

Даний товар має кілька характеристик, які впливають на його ціну.

Перейти до вибору товару

Ціна вказана з урахуванням ПДВ і не є остаточною. Для оптових покупців, дистриб'юторів, регіональних представників діє гнучка система знижок. Детальніше...

Прайс-лист по характеристикам товару

Ще

Опис товару

Стрічка сталева пакувальна (штріпс) знайшла своє широке застосування при обв'язці транспортних пакетів з цегли, склопакетів, пиломатеріалів, труб, піноблоків, арматури, меблевих заготовок, використовується для зміцнення ящикової тари та інших задач. Стрічка сталева набула популярності і в якості високоміцного матеріалу для надійної фіксації різних вантажів і товарів. 

Виробництво ведеться за діючими стандартами з низьковуглецевої сталі. Зазвичай для сталевої упаковки виконується нанесення антикорозійного покриття або цинку, для більш довговічною експлуатації в агресивних і сирих умовах. Основна перевага полягає у високій міцності. У порівнянні з іншими матеріалами, стрічка сталева забезпечує важливі переваги. Перш за все, надійний захист перевезених товарів, доступність, практичність використання в різних умовах експлуатації.

Очерет упакований металевою стрічкою по 50 снопів в зв'язці Тротуарна плитка на палетах стягнута штріпсом Листи оцинкованої сталі упаковані маталевою стрічкою Труби стягнуті сталевою стрічкою Товстостінні труби упаковані сталевою стрічкою


Металеві стрічки з різного роду покриттями застосовується для упаковки товарів, що перевозяться і тривалий час зберігаються при екстра важких умовах. Така стрічка прослужить кілька років, не втративши при цьому міцності упаковки.

Термооброблена сталева стрічка застосовується для стяжки і точного збереження геометрії упаковки в ситуаціях, коли на вантаж діють високі температури. Нею обв'язують металопрокат, не чекаючи його охолодження.
 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Модель Стрічка металева ДЕРЖСТАНДАРТ 19851-74 Стрічка металева нагартована, високоміцна з покриттям
Ширина х Товщина, мм 20 * 0,8 16 * 0,5 19 * 0,6
Перетин, мм2 16 8,0 11,4
Питома міцність, макс. кг/мм2 36 80 80
Розривне навантаження,маск. кг. 576 (5760 Н) 640 (6400 Н) 912 (9120 Н)

ІВК Техніка пропонує купити стрічку сталеву вітчизняного та імпортного виробництва, в тому числі і нестандартних розмірів. Виконуємо замовлення на поставку будь-якого обсягу металевої стрічки з доставкою до місця призначення. Вся продукція поставляється в рулонах.

Ми продаємо металеву стрічку різних типорозмірів - шириною від 12 до 20 мм і товщиною від 0,5 до 0,8 мм.

Купити штріпс (металеву стрічку) можна в будь-якому з наших представництв у Києві, Харкові, Сумах, Одесі, Львові, Кіровограді, Дніпропетровську, Херсоні та Запоріжжі. Замовлення можна зробити на нашому сайті або по телефону. Можлива доставка сталевої стрічки в будь-яку точку України.

 

Приклад роботи інструменту при упаковці цегли металевою стрічкою

Усі товари розділу Стрічка металева, інструменти, обладнання