Ціну уточнюйте у менеджера

Надішліть нам запит по даному товару і ми з Вами зв'яжемося для узгодження ціни і умов доставки

Бренд-менеджер: Олександр +38 (050) 492-2008

Для оптових покупців, дистриб'юторів, регіональних представників діє гнучка система знижок. Детальніше...

Опис товару

Модель TEKOVAC 500/А дозволяє упаковувати продукцію, що має великі габарити. Широко застосовується при упаковці горіхів, великих сирів, довгої риби і т.п.

З панелі керування задаються параметри: час відкачування повітря з камери, час запаювання пакету, температури запаювання. Цикл закінчується автопідняттям кришки вакуумної камери.

В TEKOVAC 500/А є система газонаполнения пакетів, тобто після відкачування повітря можливе заповнення пакету інертним газом, що дозволить значно збільшити термін зберігання продукту. Машина може бути доукомплектована засобами датування.

 

TEKOVAC 500/A - ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПАКУВАННЯ ГОРІХІВ

Останнім часом в Україні зростає експорт грецького горіха в країни Євросоюзу та СНД. Грецький горіх, більш ніж на половину складається з жирів, що сприяє утворенню на ньому цвілі, появі мікроорганізмів, а в результаті це призводить до псування продукту. Найефективнішим способом запобігання псуванню є вакуумна упаковка - і це давно всім відомий факт.

Грецький горіх

Приклад упаковки грецьького горіха в вакуумні пакети

Але як відомо вимоги дуже високі як до самого продукту, так і до його упаковки. Витяг з стандарту ЄЕК ООН DDP-02, що стосується збуту і контролю товарної якості ядер грецьких горіхів:

V. Положення, що стосуються товарного виду

B. Упаковка

Ядра грецьких горіхів повинні бути упаковані таким чином, щоб забезпечувалася належна безпека продукту.

У разі використання дерев'яної тари продукт повинен бути ізольований від дна, бічних стінок і кришки, для чого слід використовувати папір або відповідний матеріал прокладки.

Матеріали, використовувані всередині упаковки, повинні бути новими, чистими і такої якості, щоб не викликати будь-якого зовнішнього або внутрішнього пошкодження продукту.

Використання матеріалів, зокрема паперу або етикеток з торговими специфікаціями, допускається за умови, що для нанесення тексту або наклеювання етикеток використовуються нетоксичне чорнило або клей.

Ядра грецьких горіхів можуть поміщатися в повітронепроникну тару, вакуумну упаковку або в упаковку з інертним газом.


Практика показує, що на експорт горіх пакується в вакуумні пакети, які згодом укладаються по 2 пакети в коробку, запечатуються і групуються на палетах для відправки.

Вакуумна машина TEKOVAC 500/А оптимально підходить для цієї мети, тому що габаритні розміри її камери дозволяють пакувати в пакети типорозміру, що є стандартом.

Схематика вакуумної камери:

 Схематика вакуумної камери 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель TEKOVAC 500/A настільна
Система газонаповнення пакетів +
Система нанесення дати +
Кількість камер 1
Швидкість відкачування 5.5 л/сек
20 м3/годинну
Розміри продукту, що пакується (Д*Ш*В), макс. мм 500 * 490 * 180
В (довжина зварювальної рейки), мм 500
Н (глибина камери), мм 100
Ширина запаювального шва, мм 10
Напруга, В 220
Потужність, кВт 1,9
Маса, кг 85
Габарити, мм 580 * 650 * 580
Порiвняння з аналогами

 

Приклад упаковки горіхів в вакуумний пакет