Ціна: від 10.80 грн. за 1 шт.

Даний товар має кілька характеристик, які впливають на його ціну.

Перейти до вибору товару

Ціна вказана з урахуванням ПДВ і не є остаточною. Для оптових покупців, дистриб'юторів, регіональних представників діє гнучка система знижок. Детальніше...

Прайс-лист по характеристикам товару

Ще

Опис товару

Компанії використовують пакувальний скотч для скріплення та запечатування всілякої тари, як для індивідуального її пакування, так і при групуванні коробів або великогабаритних європіддонів. Таким чином, вантажу забезпечується додаткова безпека при транспортуванні.

Скотч пакувальний має в своїй основі поліпропіленову плівку ТУУ 25.2-31556047-001-2004, яка має підвищену хімічної стійкість до неорганічних кислот, лугу і розчинників. Він не втрачає своїх механічних характеристик при розтягуванні, високих, або навпаки, низьких температурних впливах, а також перешкоджає проникненню газів і вологи. Несприятливі погодні умови не впливають на нанесення липкої стрічки скотч на поверхню, зберігаючи при цьому високу ступінь скріплення поверхонь.

Клей, нанесений на пакувальний скотч, може бути акриловим, заснованим на воді, або ж що складається з каучуку, природного або синтетичного.

Штучний і природний каучук володіє значно кращей адгезію, ніж, наприклад, акриловий клей, який втрачає свої показники клейкості поверхонь в нестабільних умовах температурного впливу або підвищеної вологості.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ширина, мм 72 48 9
Довжина, м 50, 66, 100 або люба 50, 66, 100 або люба 66
Зовнішній вигляд стрічки гладка, прозора або тютюнового кольору гладка, прозора або тютюнового кольору гладка, різних кольорів
Зовнішній вигляд рулону рівномірна намотка на втулку клейовим шаром усередину
Товщина плівки, мкм 35 - 45 35 - 45 45
Товщина клейового шару, мкм 15 - 20
Склеюваність зі сталлю, Нмм (кг25мм), не менш 0,34 (0,85)
Відносне подовження при розриві, %,не менш 135 ±15
Міцність стрічки при розтяганні в поздовжньому напрямку, МПа, не менш 140 ±20

Перш ніж зробити покупку пакувального скотча, ознайомтеся з його перевагами:

  • не токсичний;

  • має високі міцністні характеристики;

  • володіє широким спектром застосування;

  • проявляє високу адгезію з багатьма видами матеріалів;

  • має можливість використання при разнотемпературних коливаннях;

  • стійкий до агресивних речовин.

Скотч ATLAS 

Купити скотч пакувальний можна в будь-якому нашому регіональному представництві оптом та у роздріб

Отримати додаткову консультацію, а також купити скотч пакувальний можна звернувшись до наших менеджерів, залишивши свій запит на нашому сайті, вказавши при цьому всі необхідні реквізити. Наші професійні консультанти незабаром зв'яжуться з Вами для більш докладного діалогу.

Будучи виробником і імпортером, наша компанія готова поставити своєму клієнтові партію продукції будь-яких обсягів, а також обговорити знижки, які допоможуть остаточно відкинути всі сумніви і купити скотч пакувальний саме у нас, що буде єдино правильним рішенням.

Також хочемо акцентувати увагу, що продаж скотча пакувального здійснюється в будь-якому з наших регіональних представництв у Дніпрі, Запоріжжі, Київі, Кропивницькому, Львові, Одесі, Сумах, Харкові, Херсоні. Складські залишки регулярно поповнюються, асортимент досить широкий.