Ціну уточнюйте у менеджера

Надішліть нам запит по даному товару і ми з Вами зв'яжемося для узгодження ціни і умов доставки

Для оптових покупців, дистриб'юторів, регіональних представників діє гнучка система знижок. Детальніше...

Опис товару

Мішкозшивна машина GK 9 призначена для зшивання країв мішка з тканини, мішковини, поліпропілену, паперу простим ланцюговим стібком в одну нитку.

Цей пристрій - надійне обладнання для невеликих підприємств, що випускають продукцію, упаковану в мішки. Корпус зроблений з алюмінієвого сплаву, машина укомплектована сталевими робочими деталями та бронзовою шестернею.

У комплект поставки входять: комплект голок, інструмент для налаштування пристрою і зміни голки, струмознімач, ремінь для зручного утримування машинки.

Порядок роботи:

  • оператор однією рукою тримає відкритий мішок, іншою рукою тримає машинку;
  • крвй мішка вставляється під лапку, оператор натискає кнопку пуску, розташовану на рукоятці машини (вказівним пальцем), після чого веде працюючу машинку в напрямку створення шва;
  • щоб шов вийшов надійним, необхідно прострочити "повітряний" ланцюжок довжиною 5-7 см і обрізати його наприкінці за допомогою вбудованого обрізника нитки;
  • коли процес шиття закінчений, слід відключити живлення кнопкою і зав'язати кінці нитки для запобігання мимовільного розпускання шва.

Переваги мішкозашивальної машинки GK-9:

  • простий принцип роботи, який не потребують спеціальних навичок;
  • надійність і довговічність — матеріали, з яких виготовлена GK 9, дозволяють активно використовувати її протягом тривалого часу;
  • універсальність. Машинка працює в двох положеннях — стаціонарно або підвішується до стелі на підвісі, який утримує її на постійній висоті, що звільняє руки оператора;
  • багатофункціональність — агрегат зшиває багатошарові тканинні, джутові, паперові, поліпропіленові мішки. Довжина стібка вибирається автоматично (максимально 8 мм). 
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель GK-9
Максимальна швидкість обертання провідної тяги 800
Товщина матеріалів, макс. Мм 8
Тип стібка Однонитковий ланцюговий
Довжина стібка, макс. мм 8
Нитка 240ЛХ
12-18(16) багатошарова вінілова пряжа 21(20)
Напруга, В 220
Потужність,Вт 80
Маса, кг 4,5
Габарити, мм 268 * 160 * 330
Приладдя  Ремінь (ручка)
Порiвняння з аналогами

Фірма ІВК Техніка пропонує мішкозашивочні машини gk 9 2 (модель Aurora) — єдина портативна машина, в конструкцією якої передбачений регулятор довжини стібка.

Ми продаємо пристрої для зашивання мішків оптом за конкурентною ціною. Безкоштовна доставка в будь-яку з наших філій - в Київ, Запоріжжя, Харків, Дніпропетровськ, Херсон, Львів, Суми, Кіровоград, Одесу. Замовлення можна зробити як онлайн на сайті, так і по телефону.

Усі товари розділу Мішкозашивні машини