Ціну уточнюйте у менеджера

Надішліть нам запит по даному товару і ми з Вами зв'яжемося для узгодження ціни і умов доставки

Для оптових покупців, дистриб'юторів, регіональних представників діє гнучка система знижок. Детальніше...

Опис товару

Упаковка для курячих яєць, виробництва Teknika GROUP, виконана таким чином, що за рахунок привабливого зовнішнього вигляду і особливої конструкції контейнера підвищується рівень продаваємості і збереженню продукції. 

Лоток призначений для зберігання 10 яєць першої категорії або добірних яєць, перехідних в Еліту. Упаковка для яєць виробляється двох видів: прозора і забарвлена.

Лотки для яєць 

Прозорий контейнер для яєць дозволяє покупцеві побачити товар, не відкриваючи упаковки. Забарвлений лоток для яєць дозволяє приховати можливі недоліки продукції. Конструкція упаковки має плоску поверхню, призначену для приклеювання барвистої етикетки. Контейнер для яєць дуже зручний і надійний, як в закритому вигляді, так і у відкритому. А використання якісних матеріалів для виробництва, не поступається конкурентам.

На замовлення клієнта на лоток для яєць може бути наклеєна етикетка (орієнтовні розміри 130 * 48 мм). Наявне обладнання для виконання подібних замовлень, а також досвід у проектуванні наклейки та її друку (взаємодія з компаніями поліграфії) дають нам можливість підготувати для своїх клієнтів упаковку для яєць "під ключ". 

Розмір упаковки: 245 х 225 х 75 мм
Кількість в ящику: 600 шт.
 

Приклад лотка для яєць власного виробництва

Усі товари розділу Одноразова упаковка, рукавички