Ваги електронні - легальність використання

ЕЛЕКТРОННІ ВАГИ - захистіть себе від штрафів

Відповідно до Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність", ваги, які використовуються в комерційній діяльності підлягають сертифікації та обов'язковой метрологічной повірки.

За використання несертифікованого вагового обладнання в комерційній діяльності законодавством України передбачені серйозні штрафні санкції.  

Абсолютно ВСІ наші ваги сертифіковані, пройшли всі контрольні випробування в органах держконтролю, метрологічну повірку і відповідають вимогам нового стандарту ДСТУ EN 45501:2007 "Прилади неавтоматічні зважувальні. Загальні технічні вимоги та методи випробувань".

Також хочеться відзначити, що дешеві електронні ваги кустарного Китайського виробництва, які реалізуються в Україні, не мають ніяких сертифікатів відповідності, і навіть часом не підлягають ремонту і обслуговуванню.

Ви маєте задуматися що Вам важливіше:

  • заощадити 200-300 грн., при цьому Ви не застраховані від усе частіших рейдів контрольних перевірок і від поломки ваг, ремонтом яких швидше за все ніхто займатися не буде;

  • отримання гарантовано справних, повірених ваг з повною гарантією в 12 місяців. Наша компанія одна з перших в Україні почала масово завозити електронні ваги і вже більше 7 років торгує ними - Ви отримуєте ваги з перших рук. За ці роки налагоджені поставки від перевірених виробників, власний сервісний центр і дуже великий асортимент запасних частин до ваг з упевненістю дають нам право сказати, що навіть якщо з Вашими вагами щось трапиться - ми зможемо їх відремонтувати в найкоротші терміни і вони зможуть прослужити Вам довгі і довгі роки.

Ризик це благородна справа, але в даному аспекті він надто великий

Захистіть свій бізнес

Сертифіковані електронні ваги